صفر شویی خودرو

صفر شویی خودرو چیست؟ شستن کامل خودرو اعم از داخل، بیرون، موتور و زیر خودرو می باشد. در واقع این کار برای شستشوی کامل خودرو به کار می رود و برای تمیز کردن موتور سالی یک بار کافی است. موتور خودرو یکی از حساس ترین قسمت های یک ماشین به حساب می آید و باید افرادی کار شستشوی آن را انجام دهند که متخصص این کار باشند.

زیرا اگر آب به قسمت هایی از موتور نفوذ کند باعث آسیب هایی به خودرو می شود و ممکن است روشن نشود. شستشوی کامل خودرو نسبت به کارواش خیلی کامل تر می باشد و ماشین از هر لحاظی تمیز می شود. یکی از تفاوت هایی که صفرشویی نسبت به کارواش دارد این است که داخل خودرو از قسمت داشبورد، سقف، صندلی ها و موارد دیگر با روش های مختلفی که در زیر به آنها اشاره می کنیم کاملا جرم گیری و تمیز می شود.

روش های صفر شویی خودرو:

  1. صفر شویی با بخار
  2. صفر شویی توسط اسپره های مخصوص
  3. صفر شویی توسط دستگاه جرم گیر

مراحل صفرشویی خودرو:

۱. خلع کفپوش‌های داخلی، کف و صندوق عقب و استفاده از جارو برقی در این بخش‌ها. ۲. تمیز کردن کفپوش و از بین بردن لکه‌های قهوه‌ای با تمیزکننده فومی و پاک کردن با پارچه مرطوب یا اسفنج. ۳. شستشو و خشک کردن کفپوش‌های لاستیکی و ایجاد یک پوشش ضد لغزش برای جلوگیری از لغزش پای راننده. ۴. استفاده از هوای فشرده و برس برای تمیز کردن دکمه‌ها و شکاف‌های دیواره‌ها و درهای داخلی. ۵. پاک کردن سطوح داخلی سخت با تمیزکننده ملایم و مواد خاص صفرشویی خودرو. ۶. تمیز کردن تهویه هوا با برس تمیزکننده و در صورت عدم استفاده از مایعات، از پارچه میکروفایبر برای جذب گرد و غبار استفاده کنید. ۷. شستشوی صندلی‌ها با محصولات مخصوص صفرشویی خودرو.

مزایای صفرشویی خودرو:

۱. به دلیل استفاده از مواد با کیفیت در صفرشویی، گرد و خاک، دود و چربی به آسانی از سطوح خودرو تمیز می‌شوند. ۲. استفاده از محصولات نانو در صفرشویی باعث می‌شود آلودگی به بدنه خودرو به مدت چند هفته راه نیفتد. ۳. استفاده از مواد نانو جلوی کدر شدن و پوسیدگی رنگ را به علت تابش مستقیم نور خورشید می‌گیرد. ۴. خاصیت آب‌گریزی مواد نانو در صفرشویی باعث می‌شود حتی پس از باران، خودرو شما تمیز باقی بماند.

 صفر شویی در صافکاری مدرن:

شما می توانید انواع خدمات صافکاری از جمله: پی دی آر (PDR)، سرامیک کاری، پولیش کاری، لیسه گیری، نقاشی و جوش پلاستیک را در سایت صاف مدرن بازدید نمایید. جهت اطلاع بیشتر می توانید با شماره های که در سایت درج شده است تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *